همراه شو عزیز!

ساعت ٢٠:٣٠ چهارراه پاسداران:

برای گذر از خیابون ایستادم تا چراغ عبور عابرین پیاده سبز بشه. زن و مرد و پیر و جوون سرشون رو همچون حیوان پر فایده  ای  میاندازند  و میرن راه  ماشین ها رو میگیرن. بعد یکیشون هم که کنارم می ایسته میگه میخوای از خیابون ردت کنم کوچولو؟!!!

بعد من دلم میخواد داد بزنم عزیزان! همراه شدن فقط وسط میدان جنگ نیست و موقع باتوم و خون و گاز اشک آور! یکی که داره مدنی برخورد میکنه همراه شین باهاش!

اینم اینجا بگم. به یه خانم چهارشونه با ١٧۴ سانت قد نمیگن کوچولو! به متلکهاتون فکر کنین تروخدا - بدون جانبداری از خانم صدر بخاطر صحبتهای تندشون فقط این رو بگم این آقایی که این حرف رو به بنده زدن بالای ٣٠ سال سن داشتن ، کت و شلوار پوشیده، کروات زده و در یک کلام ظاهرا متشخص-


/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رامین صابری

سلام با یک ترانه نیمائی به روزم و منتظر نقد شما عزیز[گل]

محمد

همراه شدن هزينه داره و پرداخت هزينه همراهي كار آدمهاي بزرگ است.

خودم

به نظر من این چیزا دیگه اینجا طبیعیه

سارا

من به جای تو بودم می گفتم پدر جان دوست دارید کنار من صبر کنید تا سبز شدن چراغ ؟؟؟؟ اینجوری رفتارتون بیشتر به ظاهرتون میادها!!!! البته من ادم زبون درازی ام معمولا

مهسا

امان از این آدمهای به ظاهر متشخص... فقر فرهنگ است در این مملکت عزیزتر از جان!!!

وستا

بجز این همراهی چه میتوان کرد...؟؟

مهدی عزیزی

سلام. چه میتوان گفت؟ بسیاری از مسائل روزمره ما مشابه این وضعیت است. و در خیلی از آن موارد از این هم عقب تر [گل]

فرشید

حالا جالبه که با این وضع فرهنگ,مردم ما انتظار دارن که یه حکومت روشنفکر و دموکرات و عالی بهشون حکومت کنه.لیاقت ما واقعا بیشتر از اینم نیست.یه روز اگه تو خیابون دقت کنیم میبینیم که ماها هنوز مبانی اولیه و ساده ی یک جامعه ی انسانی رو رعایت نمی کنیم چه برسه به اصول پیشرفته.یه نمونش همین اتفاقی که واسه تو افتاده. واقعا هزارسال مونده تا فرهنگ ما ترمیم بشه.اوضاع خیلی وخیمه.خودمون خبر نداریم فقط.

ت د

دو تا دیدگاه هست. سیستم باید درست شه تا آدمای توش درست شن یا برعکس. من هیچوقت نتونستم بین این دو تا دیدگاه قضاوت کنم. اما می دونم خیلی ها دیدگاه اول رو اون طور که باید در نظر نمی گیرن!!

شاهرخ

البته کوچولو با کوتاه فرق داره! ولی من هم پشت چراغ که وایمستم خودم حس خوبی دارم... حتی اگه کناریهام رد شن... تیکه انداختن هم که کار احمقانه ایه که ربطی به پشت چراغ وایسادن یا رفتن نداره... ربطه هم به کراوات و غیر کراوات نداره... همه جا هم این اتفاق رد شدن از چراغ می افته... ربطه به پاسداران و ونک و افسریه نداره!! ولی خوب... آدم همه ش با خودش فکر می کنه چی می شد اگه آدما به حقوق هم احترام میذاشتن؟!؟!؟!