دیگه چه خبر ؟!

والا ...

چند وقت قبل فردی بهم گفت من توی زندگیم فقط و فقط یه مشکل دارم و اون اینه که اعتماد به نفس ندارم! بعد که بهش گفتم اعتماد به نفس با اعتماد به نفس کاذب فرق داره،‌گفت نه به خودت اعتماد داری نه خودت رو دوست داری!! من دیگه ادامه ندادم. ترسیدم اگه بگم خودم رو دوست دارم اما خودشیفته نیستم یه عیب دیگه هم روم بذاره. تازگی ها هر کاری که انجام می دم همه ازم شاکی می شن. البته شاکی بد نه ها!

نمی دونم چرا همه فکر میکنن بالقوه ای در من وجود داره که من هیچ تلاشی برای به فعل در آوردنش نمیکنم در صورتیکه ظاهر و باطن همینه که هست. نمی فهمم چرا همه دارن دنبال چیز بیشتری می گردن. یه جوری که انگار همینی که هستم کافی نیست.

دیگه اینکه

چند وقت قبل تر دوستی (؟) برام کامنت خصوصی گذاشته بود که دوستهای جدید پیدا کردم و دوستهای قدیمی رو فراموش کرده ام و ... نه اسمی گذاشته بود نه آدرس میلی و گفته بود اگر خوب فکر کنم حتما یادم می یاد!

من که یادم نیومد. اون فرد هم هیچ تلاش دیگه ای نکرد. اما شاید اگرمی دونست افراد به ظاهر دوست زیادی توی زندگی من بودن که فراموششون کردم یا دارم سعی می کنم فراموششون کنم یا این کامنت رو نمی ذاشت یا خودش رو معرفی می کرد. چون اگر کامنت اشتباهی هم نگذاشته باشه بین لیست بلند بالایی که من از دوستان قدیمی فراموش شده دارم نمی تونم پیداش کنم.

 

/ 9 نظر / 12 بازدید
روزنامه

اگه "همه" در موردت یه چیز واحد رو می گن به نظر من یه کوچولو شک کن که راست می گن. شاید اون آدمه هم مزاحم اینترنتی بوده !

حامد

این یکی از پست هایی بود که بیش از بقیه ارزش خوندن داشت. [نیشخند] این یه درد بزرگ برای انسان امروز شده که شتابزده به دنبال پیشرفت و ترقی و بروز همه استعدادهاش هست، بدون اینکه فکر کنه خوب حالا که چی؟ با سرعت 150 کیلومتر بر ساعت به سمت مقصد می ره بدون اینکه فکر کنه اون مقصد چقدر می تونه براش مطلوب باشه، این باعث شده همه از آدم انتظار داشته باشند که هی مثل مگس که نمی تونه یه دقیقه آروم بگیره اینور اونور بپره و ... البته نمی گم به فعلیت رسوندن توانایی ها بد هست، ولی خیلی جاها باید دوستان و نزدیکان رو اونجوری که خودشون دوست دارند طالب باشیم، نه اونجوری که ما دوست داریم. [باز هم خلط بحث نشه! ممکنه بعضی وقتا اونجوری که اطرافیان دوست دارند باشند، روش درستی از زندگی نباشه و براشون زیانبار باشه، اونجا باید تذکر داد؛ ولی خیلی وقتها هم اختلاف سلیقه هست که اونجاها باید سلیقه طرف رو با سعه صدر پذیرفت.][زبان]

Nader

سلام. این هم یه شعر فارسی مناسب مذاق سرکار علیه[لبخند]

Nader

لحظات شاعرانه ات رو دریاب! می دونی چند وقته شعری نگفته ای؟[ناراحت]

امین

فرخ از دست خویشتن فریاد ما که جزء دوستان جدید هستیم نالانیم چه برسه به قدیمی ها

خودم

خداییش بعضی ها با اعتماد به نفس کاذبشون حال آدم و به هم میزنن